Jesteśmy wstrząśnięci przypadkiem przemocy w opolskim żłobku
Jesteśmy wstrząśnięci przypadkiem przemocy w opolskim żłobku, którego ofiarą jest jedno z uczęszczających do niego dzieci. Wyrażamy najgłębsze współczucie Dziecku i Jego Rodzinie w tym trudnym dla nich czasie.
Jednocześnie niezwykle żałujemy, że żłobek, w którym to się wydarzyło, nie brał udziału w bezpłatnych szkoleniach oferowanych przez Akademię Rozwoju Żłobków / Akademię Wsparcia.
Czytaj dalej














